PLC programátor

SUPER VISION s. r. o.

Slovensko, Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 850 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj a programovanie riadiacích systémov PLC: TIA Portal / Siemens Simatic Step 7 / Beckhoff, / Rockwell Automation / Schneider Electric)
• Tvorba a implementácia komplexného softvéru a vizualizácie pre automatizované linky
• Tvorba dokumentácie programových a softvérových modulov.
• Analýza, riešenie problémov a optimalizácia existujúcich aplikácií a existujúcich systémov.
• Vykonávanie testov programu a systému.
• Podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií.

- 13. plat
- výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
- Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- Firemné auto
- príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
- príspevok na zdravotnú starostlivosť, resp. príspevok zamestnávateľa na relaxačné pobyty nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SICK - Pokročilý
SEW-Movitools - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Simatic WinCC Flexible - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Pokročilý
VASS štandard - Pokročilý
Eplan Electric P8 - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý
C++ - Pokročilý
C - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti automatizácie

Počet rokov praxe

1

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- schopnosť pracovať v tíme alebo samostatne
- zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa novým veciam
- práca vyžaduje cestovanie do krajín EU aj mimo EU

Sme medzinárodne uznavaným lídrom v oblasti automatizácie a strojárstva. Naše skúsenosti vychádzajú v ústrety špecifickým problémom strojárenstva, programovania a automatických systémov na kľúč.

Programovanie priemyselných robotov a plne automatizovaných pracovísk s tímom odborníkov zaručuje kvalitu a odbornosť, ktorá je zameraná na spokojnosť zákazníka. Naše dlhoročné skúsenosti nám pomáhajú zlepšovať výrobné procesy automatizovaných liniek. Super Vision s.r.o. je dodávateľom výkonných riešení, ktoré zabezpečia účinnosť a pružnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4004240  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac