Obchodný zástupca/ Key accout manager

Super Box s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby mzda pozostáva zo základnej zložky a osobného ohodnotenia. Po skúšobnej dobe sa k mzde pripočíta variabilná zložka mzdy 300 € závislá od KPI ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo potrebujeme?

Do našej mladej spoločnosti, ktorá ponúka vendingové služby: predaj hotových jedál domácej tradičnej i svetovej kuchyne, predaj snackov , kávy, chladených nápojov a iných výrobkov, hľadáme všestranného, dynamického obchodníka/obchodníčku, ktorý sa nebojí výziev a prekážok je výsledkovo orientovaný a ochotný a schopný budovať.

Čo bude Tvojou úlohou?

  • Podieľanie sa na plánovaní a smerovaní spoločnosti – rozvoj produktov (produktový development )
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a možností, aktívny a dynamický obchod v teréne
  • Obchodné rokovania s dodávateľmi a s kľúčovými obchodnými partnermi, odberateľmi
  • Podieľanie sa na príprave a implementácii nových projektov, produktov a služieb
  • Doručovanie obchodných a ekonomických výsledkov
  • Pravidelné reportovanie nadriadeným
  • Dodržiavanie interných smerníc, pracovných postupov a pokynov
  • Efektívne využívanie finančných prostriedkov spoločnosti
  • Budovanie pozitívneho povedomia o spoločnosti
  • Dodržovanie etických a morálnych princípov
  • Vykonávanie všetkých činností v súlade s HACCP s prihliadnutím na prípadný dopad na životné prostredie

Táto pracovná pozícia prináša okrem množstva práce , možnosť sebarealizácie a ponúka veľký priestor pre ambiciózneho, proaktívneho a zodpovedného kandidáta.

• Mladý, energický tím s možnosťou čerpania skúsenosti a poznatkov zo spolupráce skupiny FSM Group so silným zázemím a dlhoročnými skúsenosťami (bývalá skupina DOXX)

• Stravné lístky v najvyššej nominálnej hodnote

• Množstvo firemných akcií a teambuildingov

• Rôzne školenia a možnosť sa ďalej vzdelávať
• Možnosť kariérne sa rozvíjať a rásť aj v rámci skupiny

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Budeme kontaktovať len tých, ktorých skúsenosti a zručnosti najviac zodpovedajú pracovnej pozícii.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment- nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, predajca, klientsky pracovník, HORECA, Retail

Počet rokov praxe

7

  • Riadiace zručnosti, samostatnosť a silná seba motivácia
  • Schopnosť a radosť budovať
  • Základná orientácia v problematike espresso kávy a kávovej kultúry
  • Ekonomický pohľad so zmyslom pre detail a efektivitu
  • Pro-zákaznícka orientácia, obchodné zručnosti
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Ťah na bránu
  • Flexibilita, vytrvalosť a dynamika
  • Znalosť logistiky a obchodu
  • Základné právne povedomie
  • Ochota cestovať- západoslovenský a stredoslovenský región pôsobnosti

Super Box je mladá a dynamická firma, ktorá sa stará o stravovanie a predaj produktov modernými spôsobmi. Tými sú trendové automaty a minimarkety plné jedla, nápojov, kozmetiky a výživových doplnkov. Super Box nájdeš pod značkou Super Jedlo nielen vo veľkých firmách a mestách, ale aj v TV seriáloch. Super Jedlo pomáha zabezpečiť kvalitnú a teplú stravu zamestnancom, kedykoľvek a kdekoľvek je to potrebné.
Super Box je súčasťou skupiny, známej ako FSM Group (bývalá skupina DOXX). Zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, DOXXbet, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, Nadácia DOXX, CODIUM a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4802588  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac