Skúsený asistent predaja / Predajca v cukrárni

Šupaša, s.r.o.

Miesto práce
Nivy, Ružinov
Termín nástupu
Február / Marec 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacCelková mzda je 900€ (netto) + bonus pri 100% dochádzke 100€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše odberné miesto hľadáme príjemnú, komunikatívnu a usmievavú asistentku predaja, ktorá zabezpečí zákazníkom sladký servis.

Práca len v tieto dni :
Štvrtok, Piatok, Sobota, Nedeľa

Pracovná doba :
10:30 - 19:30 (36 hodín týždenne)

Náplň práce :
- aktívny predaj a poradenstvo
- budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
- práca s registračnou pokladňou
- komunikácia so zákazníkmi
- prijímanie a evidencia objednávok cez e-shop, osobne a telefonicky
- starostlivosť o prevádzku, udržiavanie poriadku
- administratíva spojená s chodom prevádzky

Vyplácanie mzdy na čas, k 10. dňu nasledujúceho mesiaca.
Zamestnanecké zľavy na celý náš sortiment.
Mladý kolektív, pravidelné teambuildingy.
Narodeninový bonus, vianočné odmeny, bonusy.
Možnosť kariérneho rastu .

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím životopis na našu e-mailovú adresu [email protected] Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Pohovor bude prebiehať na našej prevádzke v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Predajca

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- skúsenosti s predajom
- tímový hráč
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- empatia

Víkendové Mlsanie je veselá partička ľudí, ktorá prináša radosť v krabičke. Sme s vami pri všetkých dôležitých udalostiach, pečieme koláčiky na víkend, torty na oslavy, svadobné torty a výslužky, či koláče na špeciálne príležitosti. Každý víkend sa vám snažíme priniesť tú najsladšiu bodku za celým týždňom.
Naše dobroty pečieme v Bratislave na Kazanskej 54 v Podunajských Biskupiciach.
ID: 4290061  Dátum zverejnenia: 8.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac