Reagujte bez životopisu

Cukrárska výpomoc do kuchyne - cukrár

Šupaša, s.r.o.

Miesto práce
Žitavská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 4,5 EUR/hod.Pre túto pozíciu je ako začiatočná mzda na hodinu 4€ v čistom a po zaučení by cukrár/ka dostal zvýšenie na hodinu 4,5€. K mzde má zamestnanec ešte 5€ na deň na jedlo.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme cukrára do nášho cukrárskeho tímu, ktorý pečie každý týždeň od Stredy do Soboty. Náplň práce pozostáva z pečenia, prípravy koláčov, korpusov, plniek, a zvládnutie celkového procesu pečenia koláčov či toriet na objednávku. Od začiatkov až po finálne zdobenie.
Pracovná doba je od Stredy do Soboty, od 8.00 - 18.00 hod, TPP 4€/hod v čistom s rastom na 4.50€/hod po zaškolení + 5€/na jedlo na deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

pečenie koláčov, prax s prácou cukrára

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najideálnejšie by boli skúsenosti s výrobou koláčov či pečením, orientáciou v kuchyni a procesoch, ktoré sú pri príprave koláčov od samých základov - či už príprava korpusov, plniek alebo zdobenia koláčov či toriet.

Víkendové Mlsanie je cukráreň na objednávku. Pečieme koláčiky na víkend, torty na oslavy ako aj svadobné torty či koláčiky podľa objednávky. Našou dominantou sú koláčikové mixy, ktoré od stredy pripravujeme na víkend pre ľudí.

Adresa spoločnosti

Šupaša, s.r.o. - Víkendové Mlsanie
Budatínska 24
851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Marianna Bilačičová
Tel.: +421905759252
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3928471  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.