Reagujte bez životopisu

Cukrár s praxou v obore

Šupaša, s.r.o.

Miesto práce
Žitavská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
5 - 6 EUR/hod.Pre túto pozíciu je ako začiatočná mzda na hodinu 4€ v čistom a po zaučení by cukrár/ka dostal zvýšenie na hodinu 4,5€. K mzde má zamestnanec ešte 5€ na deň na jedlo.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme cukrára do nášho cukrárskeho tímu, ktorý pečie každý týždeň od stredy do Soboty. Náplň práce pozostáva z pečenia, prípravy koláčov, korpusov, plniek, a zvládnutie celkového procesu pečenia koláčov či toriet na objednávku. Od začiatkov až po finálne zdobenie.
Pracovná doba je od Stredy do Soboty, od 8.00 - 18.00 hod, TPP 4€/hod v čistom s rastom na 4.50€-5€/hod po zaškolení + 5€/na jedlo na deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Požadovaná prax v obore aspoň 2 roky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

pečenie koláčov, prax s prácou cukrára

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najideálnejšie by boli skúsenosti s výrobou koláčov či pečením, orientáciou v kuchyni a procesoch, ktoré sú pri príprave koláčov od samých základov - či už príprava korpusov, plniek alebo zdobenia koláčov či toriet.

Víkendové Mlsanie je veselá partička ľudí, ktorá prináša radosť v krabičke. Sme s vami pri všetkých dôležitých udalostiach, pečieme koláčiky na víkend, torty na oslavy, svadobné torty a výslužky, či koláče na špeciálne príležitosti. Každý víkend sa vám snažíme priniesť tú najsladšiu bodku za celým týždňom.
Naše dobroty pečieme v Bratislave na Kazanskej 54 v Podunajských Biskupiciach.
ID: 3928471  Dátum zverejnenia: 18.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.