Technik telekomunikačných zariadení

Suntel Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mojmírova, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac dohodou podľa kvalifikácie uchádzača v danom rozmedzí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výstavba technológie základňnových staníc mobilných sieti GSM, UMTS, LTE
Výstavba Mikrovlných spojov
Servis a údržba základňových staníc

- zázemie v silnej, stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- otvorenú firemnú kultúru podporujúcu rast talentov, vzdelávacie a rozvojové kurzy
- motivačné platové ohodnotenie
- možnosť profesíjneho rastu
- využitie cudzieho jazyka a možnosť cestovania (zahraničné služobné cesty)
- ročné bonusy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v obore výhodou
- §22 samostatný elektrotechnik, §23 elektrotechnik na riadenie činnsotí
- preukaz na práce vo výškach
- práca v tíme aj samostatne
- zodpovednosť, loajalitu, samostatnosť,
- angliký a nemecký jazyk výhodou

Sme dodávateľom telekomunikačných riešení predovšetkým v oblasti výstavby a servisu mobilných sietí na Slovensku. V súčasnej dobe spolupracujeme hlavne s investorom O2 Slovakia, s.r.o.; Slovak Telekom, a.s., Swan mobile a.s., Orange SK, Slovanet

Patríme pod spoločnosť Suntel Telco, ktorá okrem nás zastrešuje aj spoločnost Suntel Czech, Suntel Germany a Suntel Switzerland. Bližšie info na stránke www.suntel-telco.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Suntel Slovakia s. r. o.
Mojmírova 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Beták
Tel.: +421911915080
E-mail: poslať životopis
ID: 2539416  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacdohodou podľa kvalifikácie uchádzača v danom rozmedzí