Junior Náborová Špecialistka

SunSet Blvd. s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacSúčasťou mzdy je výkonnostná bonusová zložka za stav zvereného portfólia klientov, Špeciálne bonusy za rozvoj klientskeho portfólia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SUNSET, dlhodobo pôsobiaca v oblasti opatrovateľských služieb v medzinárodnom prostredí, hľadá do svojho tímu nového zamestnanca so zodpovedným prístupom k práci.

Čo bude náplňou Vašej práce?
- Starostlivosť o zverené portfólio klientov a jeho personálne zabezpečenie
- Spracovanie registrácie záujemcov o prácu, ich informovanosť a selekcia
- Obsadzovanie objednávok od klientov vhodnými zamestnancami
- Komunikácia so zákazníkmi a zamestnancami v Nemecku
- Organizácia vyslania zamestnancov ku klientom a ich výmena

- Možnosť ďalšieho odborného a jazykového vzdelávania
- Mobilný telefón a notebook
- Zaškolenie v zmysle postupov popísaných v interných smerniciach

Životopis s fotkou nám prosím zasielajte na adresu: [email protected]
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme stabilná a medzinárodne pôsobiaca spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa špecializuje na zabezpečenie plnohodnotnej starostlivosti o seniorov v Nemecku. Starostlivosť pre klientov zabezpečujeme v ich domácom prostredí a zároveň ponúkame zmysluplnú prácu pre opatrovateľky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medzinárodné vzťahy, Management, Ľudské zdroje, Sociálna práca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemecký jazyk B2/C1 – podmienkou
Komunikatívny typ
Ambícia dosahovať výsledky
Iniciatívnosť
Organizačné schopnosti
Pozitívny a zodpovedný prístup k práci
Teamový hráč
Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou

V spoločnosti SUNSET sa zaoberáme poskytovaním personálnych služieb už od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4790108  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac