Špecialistka pre spracovanie objednávok s nemeckým jazykom

SunSet Blvd. s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná medzinárodná spoločnosť SUNSET hľadá do svojho tímu novú kolegyňu! Ak ste ambiciózna, komunikatívna, kreatívna a máte záujem sa kariérne rozvíjať a rásť, hľadáme práve Vás!

Čo bude náplňou Vašej práce?
- Spracovanie a naceňovanie objednávok vo firemnej databáze.
- Práca s otvorenými novými objednávkami v zmysle internej smernice
- Pravidelná aktualizácia otvorených objednávok
- Komunikácia so zmluvnými nemeckými obchodnými partnermi
- Zastupovanie pracovníka oddelenia počas plánovanej dovolenky
- Reportovanie pre vedenie spoločnosti

- Príjemné pracovné prostredie
- Možnosť kariérneho rastu, zamestnania po skončení VŠ
- Služobný mobil a PC

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám prosím zasielajte na: [email protected]

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme stabilná a medzinárodne pôsobiaca spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa špecializuje na zabezpečenie plnohodnotnej starostlivosti o seniorov v rámci celej Európy.
Starostlivosť pre klientov zabezpečujeme v ich domácom prostredí a zároveň ponúkame zmysluplnu prácu pre opatrovateľky zo šiestich krajín Európskej únie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medzinárodné vzťahy, Management, Ľudské zdroje, Multikultúrna komunikácia , Štúdium jazykov.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Samostatnosť
Analytické a logické myslenie
Spoľahlivosť
Zodpovedný a pozitívny prístup k práci
Nemecký jazyk C1– podmienkou
Ďalší východoeurópsky jazyk – výhodou

V spoločnosti SUNSET sa zaoberáme poskytovaním personálnych služieb už od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4435712  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac