Personalista / HR Administrátor

SunSet Blvd. s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 8-10, Petržalka
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800,- Eur + garantovaná variabilná zložka vo výške od 150,- Eur do 300,- Eur (plat do výšky 1200,- Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie personálnej agendy pre cca. 300 zamestnancov
- spracovanie nástupov nových zamestnancov
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do príslušných poisťovní
- vystavovanie pracovno-právnych dokumentov pre naše opatrovateľky
- vystavovanie potvrdení pre zamestnancov, zápočtov rokov, potvrdení o zdaniteľnej mzde
- spracovanie dokladov PN, OČR
- komunikácia s príslušnými úradmi (sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, ÚPSVaR, exekútorské úrady...)
- evidencia, aktualizácia a archivácia zamestnaneckej dokumentácie
- spracovanie cestovných príkazov na zahraničné a tuzemské služobné cesty
- kontrola úplnosti a správnosti vyúčtovaní cestovných výdavkov najneskôr do posledného dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca
- zodpovednosť za súlad vyúčtovaní cestovných výdavkov s vnútornou smernicou spoločnosti
- práca s firemnou databázou, nahadzovanie aktuálnych informácií o zamestnancoch do databázy v zmysle firemnej smernice.
- skúsenosti s mzdovým softvérom SOFTIP výhodou

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- motivačné platové ohodnotenie
- práca v mladom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná pozícia
- možnosť odborného rastu
- možnosť sebarealizácie

Si čerstvý absolvent a hľadáš si prácu? Neboj sa prijať nove výzvy, pošli nám svoj životopis a staň sa členom nášho tímu.
My ťa zaškolíme do personálnej agendy a budeme ťa sprevádzať v tvojom profesionálnom raste.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť SUNSET Blvd. s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie 24 hodinovej opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou spoločnosťou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie
- potrebná komunikačná znalosť nemeckého jazyka
- požadované vzdelanie ekonomického zamerania
- skúsenosti so mzdovým softvérom SOFTIP výhodou

V spoločnosti SUNSET sa zaoberáme poskytovaním personálnych služieb už od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby a doplnkové služby personálneho lízingu s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SUNSET Blvd. s.r.o.
Kopčianska 8-10
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Chlpíková
Tel.: +421 948 663 443
E-mail: poslať životopis
ID: 3552649   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,- Eur + garantovaná variabilná zložka vo výške od 150,- Eur do 300,- Eur (plat do výšky 1200,- Eur)