Manažér pre obchodné vzťahy - s NJ

SunSet Blvd. s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už 13 rokov zabezpečujeme starostlivosť pre klientov v ich domácom prostredí a zároveň ponúkame zmysluplnú prácu pre opatrovateľky zo šiestich krajín Európske únie.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- ZABEZPEČIŤ POTREBNÝ POČET OBJEDNÁVOK a ich manažovanie,
- STAROSTLIVOSŤ O KOOPERAČNÝCH PARTNEROV - aktívna a okamžitá komunikácia so zmluvnými partnermi,
- VYHĽADÁVANIE NOVÝCH KOOPERAČNÝCH PARTNEROV – aktívne vyhľadávanie nových kooperačných partnerov v Nemecku
- ROZVOJ KOOPERAČNÝCH PARTNEROV - rozvíjanie dobrých obchodných vzťahov so zmluvnými kooperačnými partnermi

- Motivačné platové ohodnotenie až do výšky 3000,- EUR Brutto
- Kompletné a kvalitné zaškolenie v danej oblasť
- Možnosti pravidelného vycestovania do Nemecka
- Firemný mobil, notebook
- Energické vedenie spoločnosti, s ktorým môžete diskutovať o nových nápadoch alebo zlepšeniach
- Možnosť navštíviť kolegov v metropolách ako Sofia, Budapešť, Praha, Temešvár či Zahreb, ale aj v iných mestách
- Samostatnú a zodpovednú pozíciu

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám prosím zasielajte na: [email protected]

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme stabilná a medzinárodne pôsobiaca spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa špecializuje na zabezpečenie plnohodnotnej starostlivosti o seniorov v rámci celej Európy.
Starostlivosť pre klientov zabezpečujeme v ich domácom prostredí a zároveň ponúkame zmysluplnu prácu pre opatrovateľky zo šiestich krajín Európskej únie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- v prvom rade plynulá znalosť nemeckého jazyka – podmienkou
- skúsenosti na riadiacej pozícií
- výborné obchodné zručnosti
- samostatnosť, spoľahlivosť , proaktivita a komunikatívnosť

V spoločnosti SUNSET sa zaoberáme poskytovaním personálnych služieb už od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3212189  Dátum zverejnenia: 11.10.2017