Skladník - hľadáme spoľahlivého a zodpovedného človeka

SUNOB Invest, s.r.o.

Miesto práce
Vodná 27, Nitra
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za prijímanie a vydávanie tovaru
  • Zabezpečenie správneho skladovania a usporiadania tovaru
  • Komunikácia s dopravcami a zákazníkmi
  • Kontrola skladových zásob a zabezpečenie dostatočného množstva tovaru
  • Pravidelné inventúry a aktualizácia skladových záznamov
  • Dodržiavanie interných procesov a postupov
  • Typický deň pozostáva z prijímania a vydávania tovaru, kontrolou skladových zásob a usporiadaním tovaru na sklade
  • V pracovnej pozícii sa pracuje na plný úväzok v rámci bežnej pracovnej doby od 7:00 do 15:30

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

  • Stredoškolské alebo odborné vzdelanie s maturitou aj bez maturity
  • Základné znalosti práce so skladovým hospodárskym programom
  • Zručnosť v práci s ručným vozíkom a manipulácia s paletovým tovarom
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť v prístupe k práci a k manipulácii s tovarom
  • Tímovo orientovaný prístup a schopnosť pracovať pod tlakom
  • Základné znalosti v oblasti skladového hospodárstva a logistiky
  • platné oprávnenie na VZV

V súčasnosti patríme medzi najväčších dodávateľov materiálov na realizáciu, rekonštrukciu a opravy vodovodných a kanalizačných sietí, odvodňovacích systémov a na výstavbu čističiek odpadových vôd. Našimi odberateľmi sú vodárenské prevádzkové spoločnosti a renomované firmy zaoberajúce sa stavebnou činnosťou v oblasti vodného hospodárstva.

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Machová
E-mail: poslať životopis
ID: 4809908  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac