Hľadá sa „Lovec hláv“

SUNLIGHT medical systems, s. r. o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ odmeny za nájdenie uchádzačov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Značka: Hľadá sa „Lovec hláv“

• Si komunikatívna osoba s príjemným vystupovaním a aurou, ktorá priťahuje kvalitných a lojálnych budúcich kolegov
• Máš skvelé komunikačné zdatnosti a nikdy sa nevzdávaš
• Odmietnutie pre Teba neznamená koniec sveta, ale naopak, posun vpred
• Hľadáš spôsoby, ako sa so situáciou popasovať a nie dôvody, prečo to nefunguje
• Zmysel pre humor Ti nie je cudzí
• Miluješ nové výzvy, skúsenosti a rád/a sa učíš novým veciam
• Dravosť a chuť pracovať idú u Teba ruka v ruke

Čo Ťa u nás čaká a neminie:

• Aktívne vyhľadávanie nových adeptov na pozície farmaceuta, odborného zástupcu, farmaceutického laboranta a iné zaujímavé pozície do rozvíjajúcej sa lekárnickej siete
• Písomná, telefonická aj priama komunikácia „face 2 face“
• Uskutočňovanie výberových konaní
• Nejaká bežná administratíva v podobe Word-u, Excel-u a reportov v nich, budú taktiež Tvojou súčasťou práce
• Nové výzvy, skúsenosti a či úspechy alebo mierne sklamania, záleží len od Teba ;)
• Podpora kolegov a nadriadených vo forme hrejivých slov či odventilovania sa na posedení niekde v meste
• Priamosť a úprimnú komunikáciu (čo na srdci to na jazyku) Ti ponúkame s otvorenou náručou

• Potrebuješ nabrať svalovú hmotu alebo schudnúť, prípadne zregenerovať sa v saune či vyčistiť si hlavu pri cvičení jogy, my Ti na to dáme kartičku MultiSport
• Pravidelnú vyváženú stravu (vyprážaný rezeň so šalátom, palacinky alebo kľudne aj šalát so šalátom) podporíme aj vo forme stravných lístkov preplácaných 100% výške
• Ak užívaš Céčko, Déčko či Éčko, u nás ich nakúpiš za zamestnanecké zľavy
• Aby sa Ti darčeky kupovali ľahko a bez výčitiek, dáme Ti vianočné odmeny
• Firemné akcie = teambuilding-y, na ktorých sa poriadne zabavíš, naješ a napiješ, a to všetko na náš účet

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Vyžadujeme prax na danej pracovnej pozícií alebo na personálnom oddelení. Primárne však hľadáme uchádzačov, ktorí už majú s hľadaním týchto pozícií skúsenosti.

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti sú prevádzky kamenných lekární a zdravotných stredísk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kvačalova 53
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Kolejáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4097579  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac