Administratívna Jednotka & Výpomoc Konateľa

Miesto práce
Kvačalova, Bratislava
Mzda
900 EUR/mesiac
Termín nástupu
01.11.2020
Pracovný pomer
plný úväzok

Koho hľadáme?

Do nášho super kolektívu hľadáme šikovného kolegu či kolegyňu na pozíciu administratívny pracovník & výpomoc v jednom! :)

Tvojou náplňou práce bude nasledovné:

  • Administratívna podpora pre konateľa a manažérov
  • Plánovanie a organizovanie pracovných schôdzok, stretnutí a porád nadriadeného
  • Evidencia písomnej a elektronickej korešpondencie
  • Vytváranie tabuliek a štatistík v PC podľa zadania
  • Preberanie a vyzdvihovanie poštových zásielok a telefonických hovorov
  • Overovanie dokumentov u notára
  • Návšteva banky/vkladomatu za účelom vloženia hotovosti na účet spoločnosti
  • Komunikácia s okolitými lekármi
  • Obsluhovanie faxov, skenerov, kopírok a ďalších prístrojov a zariadení.
  • Tvorba podkladov a žiadostí pre jednotlivé úrady (DÚ, MZ SR, ŠÚKL, zdrav. poisťovne...)

Aké máme požiadavky?

  • Zodpovednosť, proaktívnosť či lojálnosť sú pre Teba samozrejmosťou
  • Systematickosť / zameranie na detaily
  • Stresové situácie Ti nie sú nepríjemné, pretože práve vtedy ukážeš, že všetko zvládaš ľavou zadnou
  • Si samostatný, ale zvládneš aj kopu skvelých ľudí okolo seba, ktorí Ti sem tam dajú dobrú radu do života
  • A to najdôležitejšie, máš chuť pracovať, ukázať čo všetko vieš a čo všetko sa v Tebe skrýva

Čo ponúkame?

Čo Ti ponúkame my:

  • Férové finančné ohodnotenie
  • Stravné lístky plne hradené nami
  • Firemný mobilný telefón a notebook, ktorý môžeš využiť aj na súkromné účely
  • Firemné akcie = teambuilding-y, na ktorých sa poriadne zabavíš, naješ a napiješ, a to všetko na náš účet
  • Zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
  • Potrebuješ nabrať svalovú hmotu alebo schudnúť, prípadne zregenerovať sa v saune či vyčistiť si hlavu pri cvičení jogy, my Ti na to dáme kartičku MultiSport
  • Práve Ťa niekto požiadal o ruku alebo sa chystáš tento veľký krok urobiť Ty, máš od nás príspevok na svadbu, aby si to nemusel všetko hradiť sám
  • Dobrých ľudí stále nie je dosť a Ty si sa rozhodol priviesť na svet ďalšieho, odmeníme Ťa príspevkom pri narodení dieťaťa,
  • Aby sa Ti darčeky kupovali jednoduchšie, dáme Ti vianočné odmeny
  • Ľúbiš ovocie, kávu či sladkosti, u náš máš pravidelné fresh days, coffee days či sweets days

Ak si sa dostal až nakoniec, spĺňaš všetky požiadavky a zvládneš prijať všetky super veci, ktoré ponúkame, je veľká pravdepodobnosť, že sa staneme Tvojim pravidelným zdrojom príjmu.

Teraz už len poslať svoj životopis a čakať, že sa staneš našim vyvoleným! :)

Viac benefitov na pracavovesnale.sk.

ID: 3990376  Dátum zverejnenia: 22.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac