Laborant s praxou v lekárni

SUNLIGHT medical systems, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spolupráca pri kontrole liečiv a pomocných látok
-obsluhovanie jednoduchých prístrojov a zariadení slúžiacich na prípravu liečiv
-kontrola ceny liekov, doplnkového sortimentu a zdravotníckych pomôcok na základe aktuálne cenníka lekárne
-preberanie tovaru a následne jeho kontrola a uloženie podľa pokynov farmaceuta
-príprava liekov na lekársky predpis a spracovanie dokladov pre zdravotné poisťovne
-sledovanie exspirácie a šarží liekov a prípadne vyraďovanie vyexspirovaných liekov
-výdaj voľno predajných liekov, homeopatík, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne a zároveň poskytovanie poradenstva pacientom k daným produktom
- vybavovanie a riešenie reklamácií s dodávateľmi
- plnenie ďalších úloh, ktoré budú pridelené nadriadeným

-firemné akcie = teambuilding-y,
-vzdelávanie,
-flexibilný pracovný čas - do určitej miery,
-zamestnanecké zľavy na nákup tovaru,
-strava nad rámec zákona,
-preplatenie dopravy do práce,
-preplatenie športových aktivít = kartička Multisport,
-sick day = možnosť neprísť do práce bez vysvetlenia - 1 až 2 dni do roka,
-príspevok na svadbu,
-príspevok pri narodení dieťaťa,
-príspevok pri dosiahnutí pracovného jubilea (1 rok, 3, roky, 5 rokov a viac alebo iné),
-vianočné odmeny,
-pravidelné fresh days, coffee days, sweets days (zriadiť jeden deň v týždni/mesiaci a doniesť kolegom ovocie alebo kávu alebo niečo sladké),
-mladý a príjemný kolektív,
-možnosť byť súčasťou aktívneho projektu, ktorý každoročne expanduje.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

-zodpovednosť, empatia k pacientom, najmä k starším ľuďom a príjemné vystupovanie pri obsluhe pacientov
-pracovné nasadenie drive
-orientácia na výkon
-proaktívnosť
-schopnosť pracovať pod stresom
-chuť pracovať
-trpezlivosť
-samostatnosť
-komunikatívnosť

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti sú prevádzky kamenných lekární a zdravotného strediska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SUNLIGHT medical systems, s.r.o.
Kvačalova 53
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Ragač
E-mail: poslať životopis
ID: 3359630   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800