Farmaceut (Bratislava)

SUNLIGHT medical systems, s. r. o.

Miesto práce
Pekná cesta 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do tímu do zabehnutej lekárne v Bratislave, kde sa nachádza aj zdravotné stredisko a potraviny, takže o pacientov v našej lekárni nie je núdza.

Ako to vidia Vaši budúci kolegovia?
„Najväčší rozdiel je v prístupe, nie ste pod takým tlakom ako to je v najväčších sieťach lekární.“
„Ľudský prístup vedenia a férové fixné finančné ohodnotenie.“

- hlavná pracovná náplň spočíva v expedovaní liekov pacientom, administratívnych činnostiach pri fakturácii poisťovniam a prácou so skladom v lekárni
- komunikácia s pacientami ohľadom užívania liekov a ich zdravotných ťažkostí
- expedícia a výdaj liekov na ZP viazaných na lekárske predpisy, poukazy a na voľný predaj
- vybavovanie a expedovanie objednávok na osobný odber v lekárni z portálu Pilulka.sk
- retaxovanie receptov v skladovom programe
- príprava IPL
- komunikácia s lekármi ohľadom preskripcie a riešenia problémov
- komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
- vybavovanie a riešenie reklamácií s dodávateľmi

- ľudsky riadená firma a viac „rodinný prístup“
- férová výška fixnej časti príjmu
- dobrá lokalita
- zázemie menšej až strednej siete úspešne prevádzkujúcej lekárne v SR už takmer 10 rokov

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Fakturácia - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1
1

-zodpovednosť, empatia k pacientom, najmä k starším ľuďom a príjemné vystupovanie pri obsluhe pacientov
-pracovné nasadenie - drive
-proaktívnosť
-schopnosť pracovať pod stresom
-chuť pracovať
-trpezlivosť
-samostatnosť
-komunikatívnosť

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti sú prevádzky kamenných lekární, internetovej lekárne a zdravotného strediska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SUNLIGHT medical systems, s.r.o.
Kvačalova 53
82108 Bratislava
ID: 3308922   Dátum zverejnenia: 13.2.2018