Technik údržby / administratívny pracovník

Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 243 - 1 620 EUR/mesiacNástupná mzda s bonusmi a príplatkami cca. 1500€/brutto. Základná zložka mzdy od 1243Eur / závisí od skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Organizácia práce v procese údržby, výrobných technológií, strojov a strojných zariadení (elektro alebo strojná údržba - podľa vzdelania).
  • Účasť na realizácii opatrení v oblasti automatizácie.
  • Sledovanie a vyhodnocovanie kvalitatívnych parametrov.
  • Spoluúčasť pri navrhovaní nápravných opatrení.
  • Kontrola a objednávanie spotrebného materiálu pre vykonávanie údržby vo zverenej oblasti.
  • Analýzy, reporty, administratíva súvisiaca s prácou.
  • Podpora práce manažéra a celého tímu v útvare.
  • Pracuješ na zaujímavej pozícii, kde máš možnosť spolupracovať na riešení technických problémov a zlepšovať výrobné procesy.
  • Pracovná doba je typicky 8-hodinová, ale môže sa meniť v závislosti od potrieb výroby.

1860EUR v polročných bonusoch(2 x 75% základnej mzdy). 86EUR/mesačne za výkon. Mesačný príplatok za odbornosť 150EUR.Nadčasy odmeňované nad rámec zákona. Vernostný bonus za každý odpracovaný rok v SWSK. 100EUR/kvartál za dochádzku (po odpracovaní 2rokov). Obedy za 1,68EUR.+2% mzdy na dôchodok. Športový deň. Mikuláš pre deti zamestnancov. Práca v mladom kolektíve.

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu v SJ a AJ prostredníctvom www.profesia.sk. Vyhovujúcich uchádzačov pozveme (e-mailom alebo telefonicky) na osobný pohovor. Ten prebehne z časti v angličtine.
Uchádzačom, ktorých nebudeme pozývať na pohovor, oznámime toto naše rozhodnutie tiež.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (elektrotechnika, strojárstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Záujem o techniku a technológiu, analytické schopnosti, tvorivosť, zodpovednosť. Znalosť automatizačných, PLC prvkov výhodou. Odolnosť voči stresu, flexibilita, samostatnosť, lojalita.​

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Terézia Miklánková
Tel.: +421412240145
E-mail: poslať životopis
ID: 4810027  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 243 EUR/mesiac