Asistent útvaru Produkcia

Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 116 - 1 480 EUR/mesiacVýška základnej mzdy v závislosti od odpracovaných rokov, skúseností v odbore. +1670EUR v polročných bonusoch + mesačné príplatky za výkon, za odpracované roky v spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánuje a sleduje výsledky nákladov oddelenia na spotrebný materiál.
  • Objednáva spotrebný materiál potrebný pre činnosť oddelenia, eviduje jeho príjem a výdaj.
  • Zodpovedá za inventúry spotrebného materiálu.
  • Spolupracuje s dodávateľmi spotrebného materiálu.
  • Analyzuje efektívnosť výrobných liniek a prestojov.
  • Vykonáva administratívne činnosti v súvislosti s evidenciami, reportami, analýzami, vnútornými dokumentmi vo zverenej oblasti.

1670EUR v polročných bonusoch(2 x 75% základnej mzdy).
86EUR/mesačne za výkon
Vernostný bonus za každý odpracovaný rok v SWSK
Dovolenka navyše za odpracované roky v SWSK
100EUR/kvartál za dochádzku (po odpracovaní 2rokov)
Nadčasy odmeňované nad rámec zákona
Obedy za 1,68EUR
+2% mzdy na dôchodok.
Športový deň.
Mikuláš pre deti zamestnancov.

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu v SJ a AJ prostredníctvom www.profesia.sk. Vyhovujúcich uchádzačov pozveme (e-mailom alebo telefonicky) na osobný pohovor. Ten prebehne z časti v angličtine.
Uchádzačom, ktorých nebudeme pozývať na pohovor, oznámime toto naše rozhodnutie tiež.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákupca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny typ s pozitívnym myslením.
Odolnosť voči stresu, flexibilita, samostatnosť, lojalita.
Prax vo výrobnom podniku výhodou.

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Terézia Miklánková
Tel.: +421412240145
E-mail: poslať životopis
ID: 4809160  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 116 EUR/mesiac