Vedúci výrobného tímu (Supervízor)

Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP (resp.priebežne)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1080,- € brutto bez nadčasov (4,41 €/hod základná mzda počas skúšobnej doby + 0,58 €/hod príplatok za prostredie = 4,99 €/hod + mesačná odmena do výšky 116 € a bonus za výkon do výšky 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie veľkého kolektívu vo výrobe - viac ako 100 ľudí
(riadenie,kontrola, hodnotenie a motivácia členov tímu)
Organizácia a kontrola celého výrobného procesu a pracovných činností na viacerých pracoviskách
Práca na zmeny v trojzmennej prevádzke

Letný a zimný bonus vo výške 40-60% základnej mzdy
Príplatky za prácu nadčas vo vyššej sadzbe ako stanovuje Zákonník práce
Nadštandardné príspevky na stravovanie
Prispevok do 3.piliera pre všetkých zamestnancov
Narodeninové a Vianočné darčeky
Športový deň
Mikuláš pre deti zamestnancov
Zľavova zamestnanecká karta

Záujemci o túto prácu nech sa hlásia prostredníctvom tohto serveru.
Požadujeme životopis , doplnený fotografiou .
Príjem prihlášky potvrdíme a záujemcom dáme vedieť aj výsledok posúdenia ich predpokladov pre výkon práce.
Najlepšie vyhovujúcich uchádzačov pozveme na výberové pohovory.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2/5

Ideálny kandidát by mal mať minimálne 2 , optimálne 5 a viac rokov praxe s vedením väčšieho kolektívu vo výrobnej spoločnosti.
Dobrá je skúsenosť s prácou na zmeny a jej organizovaním.
Schopnosť dohovoriť sa anglicky je požadovaná
na úrovni "dohovoriť sa"

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Cestárska 1
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Hronská
Tel.: +421412240141
E-mail: poslať životopis
ID: 3268241   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1080,- € brutto bez nadčasov (4,41 €/hod základná mzda počas skúšobnej doby + 0,58 €/hod príplatok za prostredie = 4,99 €/hod + mesačná odmena do výšky 116 € a bonus za výkon do výšky 50€