Vedúci výrobného tímu (Supervízor)

Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP (resp.priebežne)
1080,- € brutto bez nadčasov (4,41 €/hod základná mzda počas skúšobnej doby + 0,58 €/hod príplatok za prostredie = 4,99 €/hod + mesačná odmena do výšky 116 € a bonus za výkon do výšky 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie veľkého kolektívu vo výrobe - viac ako 100 ľudí
(riadenie,kontrola, hodnotenie a motivácia členov tímu)
Organizácia a kontrola celého výrobného procesu a pracovných činností na viacerých pracoviskách
Práca na zmeny v trojzmennej prevádzke

Letný a zimný bonus vo výške 40-60% základnej mzdy
Príplatky za prácu nadčas vo vyššej sadzbe ako stanovuje Zákonník práce
Nadštandardné príspevky na stravovanie
Prispevok do 3.piliera pre všetkých zamestnancov
Narodeninové a Vianočné darčeky
Športový deň
Mikuláš pre deti zamestnancov
Zľavova zamestnanecká karta

Záujemci o túto prácu nech sa hlásia prostredníctvom tohto serveru.
Požadujeme životopis , doplnený fotografiou .
Príjem prihlášky potvrdíme a záujemcom dáme vedieť aj výsledok posúdenia ich predpokladov pre výkon práce.
Najlepšie vyhovujúcich uchádzačov pozveme na výberové pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2/5

Ideálny kandidát by mal mať minimálne 2 , optimálne 5 a viac rokov praxe s vedením väčšieho kolektívu vo výrobnej spoločnosti.
Dobrá je skúsenosť s prácou na zmeny a jej organizovaním.
Schopnosť dohovoriť sa anglicky je požadovaná
na úrovni "dohovoriť sa"

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3268241  Dátum zverejnenia: 9.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1080,- € brutto bez nadčasov (4,41 €/hod základná mzda počas skúšobnej doby + 0,58 €/hod príplatok za prostredie = 4,99 €/hod + mesačná odmena do výšky 116 € a bonus za výkon do výšky 50€