Pracovník údržby strojov a strojných zariadení

Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, Žilina
Termín nástupu
ihneď, resp. podľa dohody
970,- € brutto bez nadčasov (3,09 €/hod základná mzda počas skúšobnej doby + 0,70 €/hod príplatok za nepretržitú prevádzku + 0,58 €/hod príplatok za prostredie = 4,37 €/hod + mesačná odmena do výšky 116 € a bonus za odbornosť do výšky 140€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce pri údržbe a opravách automatizovaných strojov (zváracie automaty a poloautomaty) a zariadení v strojárskej výrobe.
Pracuje sa v 12 hodinovej, nepretržitej prevádzke ("dlhý a krátky týždeň"), striedajú sa bloky denných a nočných zmien

Garantované zvýšenie základnej mzdy po skončení skúšobnej doby
Letný a zimný bonus vo výške 40-60% základnej mzdy
Príplatok za nepretržitú prevádzku nad rámec zákona
Príplatky za prácu nadčas vo vyššej sadzbe ako stanovuje Zákonník práce
Nadštandardné príspevky na stravovanie
Aktualizačné školenia hradené zamestnávateľom
Prispevok do 3.piliera
Narodeninové a Vianočné darčeky
Športový deň
Mikuláš pre deti zamestnancov
Zľavova zamestnanecká karta
Mladý pracovný kolektív

Záujemcovia - prihlášku so životopisom poslať najlepšie cez www.profesia.sk, akceptujeme aj mailom alebo telefonicky na uvedené kontakty. Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platné osvedčenie pre prácu s elektrickými vyhradenými zariadeniami v zmysle § 21 až § 23 vyhlášky je výhodou.
V prípade elektrotechnického vzdelania možnosť získania vyhlášky § 21 popri zamestnaní.
Prax v obore vítaná, nie je ale podmienkou.
Očakáva sa mechanická zručnosť, tvorivé myslenie a tímová práca.

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3080469  Dátum zverejnenia: 10.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 970,- € brutto bez nadčasov (3,09 €/hod základná mzda počas skúšobnej doby + 0,70 €/hod príplatok za nepretržitú prevádzku + 0,58 €/hod príplatok za prostredie = 4,37 €/hod + mesačná odmena do výšky 116 € a bonus za odbornosť do výšky 140€)