Asistent na útvare Údržby

Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda od 696 do 901 EUR/mesiac (v závislosti od kvalifikácie a praxe - garantovaný nárast základnej mzdy o 10% po skúšobnej dobe) + príplatok za odbornosť 120EUR + mesačná odmena za dochádzku a pracovný výkon do výšky 132

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizácia práce v procese údržby, výrobných technológií, strojov a strojných zariadení (elektro aj strojná údržba)
sledovanie, príprava a vyhodnocovanie plánov údržby
kontrola a objednávanie spotrebného materiálu pre vykonávanie údržby vo zverenej oblasti
analýzy, reporty, administratíva súvisiaca s prácou
podpora práce manažéra a celého tímu v útvare

Zvýšenie základnej mzdy o 10% po skončení skúšobnej doby
Letný a zimný bonus vo výške 40-60% základnej mzdy
Príplatky za prácu nadčas vo vyššej sadzbe ako stanovuje Zákonník práce
Nadštandardné príspevky na stravovanie
Prispevok do 3.piliera nad rámec zákona
Narodeninové a Vianočné darčeky
Športový deň
Mikuláš pre deti zamestnancov
Zľavová zamestnanecká karta
Práca v mladom kolektíve

Svoj životopis (v anglickom a slovenskom jazyku), doplnený o fotografiu, zašlite našej spoločnosti prostredníctvom tejto stránky.
Všetkým prihláseným kandidátom potvrdíme prijatie prihlášky. Komunikácia prebehne predovšetkým e-mailom.
Uchádzačom, ktorých nebudeme pozývať na pohovor, oznámime toto naše rozhodnutie tiež.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (elektrotechnika, strojárstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem o techniku a technológiu, analytické schopnosti, tvorivosť, zodpovednosť
znalosť automatizačných, PLC prvkov výhodou
prax a skúsenosti výhodou

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Cestárska 1
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Hronská
Tel.: +421412240141
E-mail: poslať životopis
ID: 2485257   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 696 do 901 EUR/mesiac (v závislosti od kvalifikácie a praxe - garantovaný nárast základnej mzdy o 10% po skúšobnej dobe) + príplatok za odbornosť 120EUR + mesačná odmena za dochádzku a pracovný výkon do výšky 132