ITS Commercial analyst MEU

SUNBIT COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa zmluvných vzťahov a podávanie správ: zviditeľnenie celkových výdavkov a podpora riadenia, rokovania a riadenia dodávateľov
• Podpora rozpočtovania a prognóz pre všetkých MEU CTO
• Spravuje spracovanie úplných a konečných faktúr a zabezpečuje ich dodržiavanie
• Spravuje eskalácie s tímom účtovníckych platieb, aby zabezpečil včasnú platbu dodávateľov
• Využíva pochopenie služieb a súvisiacich nákladov na podporu techno-komerčného hodnotenia a optimalizácie dodávateľov, služieb, projektov v kontexte celkovej stratégie
• Koná ako sprostredkovateľ pre globálny / regionálny funkčný tím pre svoje oblasti zodpovednosti. Zabezpečuje, aby boli náklady správne pridelené na úrovni globálnej / regionálnej a krajiny.

Motivačný list a CV v SK a EN s fotografiou zasielať e-mailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Mondelēz International pôsobí v Českej republike a na Slovensku od roku 1992 a dnes je nespochybniteľnou jednotkou vo výrobe sušienok a čokoládových cukroviniek na českom i slovenskom trhu. V štyroch továrňach, dvoch obchodných jednotkách a centre zdieľaných služieb zamestnáva takmer 2,5 tisíc ľudí a obchodné zastúpenie firmy tu predáva 430 produktov pod 19 značkami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

V oblasti financií, informatika, podnikanie (ekvivalent)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti s dobrou znalosťou IT / IS prostredia / služieb / technológií
Dobré znalosti o správe dodávateľov potrebné na podporu riadiacich procesov
Self-starter, ktorý je schopný pracovať nezávisle alebo vzdialene
Schopnosť zapojiť sa do relatívne vysokých zainteresovaných strán vo funkciách v rámci regiónu (rozmanité krajiny)
Silná analytická schopnosť
Skúsenosti v účtovníctve
Dobré znalosti SAP a všeobecné procesy v oblasti financií a obstarávania
Vynikajúca znalosti MS Excel pre použitie v modelovaní a analýze dát
Vynikajúce písomné a komunikačné schopnosti
Plunulá angličtina a ďalšie európske jazyky sú plus

Firma SUNBIT COMPANY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996.
Naša spoločnosť ponúka sprostredkovanie zamestnania za úhradu a činnosť agentúry dočasného zamestnania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3341732  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700