40 000 - 55 000 CZK

Pokojská s němčinou, od 1750€ hrubého

SunAgency s.r.o.

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do horských chat a penzionů přijmeme paní na pozici pokojská.
Náplní práce je úklid pokojů, převlékání postelí, praní, žehlení a jiné činnosti související s úklidem.

Požadujeme:

komunikativní úroveň němčiny
pečlivost, samostatnost, ochotu vycestovat na několik měsíců do zahraničí
Pokud mluvíš německy a nechybí Ti zkušenosti s prací pokojské, místo máš téměř jisté :) Jestliže si v úklidu věříš, máš v sobě smysl pro pořádek a rychle se učíš, můžeme to zkusit i bez praxe.

Nabízíme:

ubytování a strava zdarma
smlouva přímo s hotelem

Pokud se chceš přidat, pošli nám svůj životopis v německém jazyce.

Budeme se těšit.

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

brutto

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Pracovní agentura Sun Agency pro tebe vybírá nejlepší práce z hotelnictví především z oblastí jako je Rakousko a Německo. Podívej se na naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme volné pozice. Všechny naše pracovní pozice jsou na smlouvu přímo se zaměstnavatelem, ubytování a strava je vždy zařízená a zdarma. Budeme se těšit na naši spolupráci :)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní agentura Sun Agency pro tebe vybírá nejlepší práce z hotelnictví především z oblastí Rakousko a Německo. Stačí si jen vybrat. Podívej se na naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme volné pozice. Všechny naše pracovní pozice jsou na smlouvu přímo se zaměstnavatelem. Budeme se těšit na naši spolupráci :)

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

SunAgency s.r.o
Prvního pluku 12
18200 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Katka Maťhová
Tel.: +420730898528
E-mail: poslat životopis
ID: 3692356   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   brutto