Technická podpora/L1 IT Technical Support

AlphaYotta Ltd

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
€97.5/smenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pobocka celosvetove platebni spolecnosti se sidlem v Bratislave hleda nekolik pracovniku na pozici IT Technical Support Agent (L1 - Basic Level for server related issues).

Napln prace a osobnostni charakteristiky kandidatu:
- sledovani a kontrola udalosti
-podavani aktualizovanych informacich a zajististeni reseni novych incidentu
-zajisteni veskare konverzace (emial, telefon) profesionalnim zpusobem
-byt proaktivni, se smyslem pro detail
-znalost anglickeho jazyka je podminkou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Celosvetova platebni spolecnost

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technical

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidati by meli byt absolventi s IT zamerenim a s 1-2 roky praxe.
Znalost anglicke jazyka - C1 Level

Naborova spolecnost zamerujici se na vyhledavani kandidatu v bankovnim a informacnim sektoru po cele Evrope.
ID: 3202382  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €97.5/smenu