L1 IT Technical Support (Basic Level)/Technická podpora

Sun Recruitment Ltd

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nas klient, celosvetova platebni spolecnost, hleda IT Technical Support Agent (L1 - Basic Level for server related issues) pro jejich pobocku v Bratislave.

Kandidati by meli byt absolventi s IT zamerenim a s 1-2 roky praxe.
Znalost anglicke jazyka - intermiedate level (B2).

Napln prace a osobnostni charakteristiky kandidatu:
- sledovani a kontrola udalosti
-podavat aktualizovane informace a zajistit reseni novych incidentu
-zajistit, ze veskara konverzace (emial, telefon) je podana profesionalnim zpusobem
-byt proaktivni, se smyslem pro detail
-znalost slovenskeho a anglickeho jazyka je podminkou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Celosvetova platebni spolecnost

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technical

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naborova spolecnost zamerujici se na vyhledavani kandidatu v bankovnim a informacnim sektoru po cele Evrope.

20-22 Wenlock road
London N1 London
Veľká Británia

Kontakt

ID: 3202382   Dátum zverejnenia: 4.12.2017