Vodič na 12 T vozidlo

SUN DISTRIBUTION s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 22, okres Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
900-1100- EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Destinácie: SK,HU,CZ,AT ,DE,IT

Pomocou zariadenia WEB- EYE sa može zo zahraničia komunikovať zadarmo s rodinou.
/ záleží nám na tom, aby bol kolega vo vynikajúcom psychickom stave/
Bonus za rok jazdy bez nehody
Vernostný bonus po 6 mesiacoch
Nový vozový park EURO 6
Možnosť parkovania Vášho osobného auta na našom stráženom parkovisku
Stabilne zamestnanie a kolektív, ktorý svoju prácu robí s vášňou a so srdcom
Výplata vždy na čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičke oprávnenie C, Tachografovú kartu ,Karta KKV, Psycho testy, Zdravotná prehliadka.
Ak spĺňate dané požiadavky a chcete sa stať súčasťou našej spoločnosti, prosím zašlite Váš životopis na adresu: [email protected] alebo volajte 0917 846 968 od 9.00 do 16:30

Spoločnosť má bohaté skúsenosti v doprave, dynamicky sa rozvíjame kvôli tomu, že každý kolega pristupuje so srdcom k práci. Počet zamestnancov 30 a dispečeri sú nápomocní 24 hodín denne, hovoria SK,HU a AJ. Nehľadáme ďalšieho, ale toho správneho a stabilného, kto svojou prácou prispeje k budovanie a stabilite firmy SUN DISTRIBUTION s.r.o

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2314902  Dátum zverejnenia: 31.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1100- EUR/mesiac