Špeditér

SUN DISTRIBUTION s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi a so šoférmi
- uzatváranie obchodov,
- príprava a tvorba cenových kalkulácií,
- zabezpečenie prepráv pre zákazníkov,
- plánovanie trás a koordinácia vozidiel,
- dohľad nad priebehom realizácie a operatívne riešenie vzniknutých situácií,
- príprava a spracovanie podkladov pre fakturáciu
- evidencia a aktualizácia dát v informačnom systéme

Ponúkame prácu v pomerne malom a mladom kolektíve. Nepovažujeme vás za nástroj slúžiaci na vytváranie zisku. Nás záujem je aby ste sa stotožnili s firmou, aby ste získali pocit spolupatričnosti, chceme podporiť fungovanie tímového ducha a chceme vás čo najviac motivovať. Ďalej :odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách, mobilný telefón aj na súkromné účely ,jazykové vzdelávanie, notebook.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• zodpovednosť, spoľahlivosť, obchodný duch
• prax v špedícií- PODMIENKA
• aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• vynikajúce komunikačné zručnosti
• dynamická a proaktívna osobnosť

Spoločnosť má bohaté skúsenosti v doprave, dynamicky sa rozvíjame kvôli tomu, že každý kolega pristupuje so srdcom k práci. Počet zamestnancov 30 a dispečeri sú nápomocní 24 hodín denne, hovoria SK,HU a AJ. Nehľadáme ďalšieho, ale toho správneho a stabilného, kto svojou prácou prispeje k budovanie a stabilite firmy SUN DISTRIBUTION s.r.o

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2126130  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac