Senior účtovník / účtovníčka

Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, Vajnory
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiacfinálna mzda je predmetom obojstrannej dohody, k mzde prináležia kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava prehľadov splatnosti pohľadávok a informovanie dotknutých oddelení v rámci kontroly pohybu skladu a ich zaúčtovanie
- Kontrola evidencie dlhodobého majetku a kontrola súladu s účtovníctvom
- Zabezpečenie dodržiavania interných predpisov súvisiacich s evidenciou a pohybmi dlhodobého majetku
- Spracovanie bankových výpisov k vybraným bankovým účtom
-Vystavovanie vybraných druhov odberateľských faktúr
- Spracovanie vyúčtovania cestovných náhrad
-Spolupráca na príprave daňového priznania k dani z príjmov, DPH a súvisiacich výkazov.
- Navrhovanie zmeny interných procesov, ktoré smerujú k vyššej efektívnosti (redukcia manuálne práce)
- Komunikácia s dodávateľom účtovného systému a konzultácia lepšej využiteľnosti jeho funkcionalít
- Príprava denných, mesačných, štvrťročných a ročných reportov pre potreby plynulého chodu oddelenia podľa pokynov nadriadeného

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemný kolektív
- príspevok na DDS po odpracovaní 1. roka
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu
- parkovacie miesto
- homeoffice v súlade s internými predpismi

Spoločnosť bude kontaktovať uchádzačov, ktorí zodpovedajú kritériám.
Pri spracúvaní osobných údajov sa v spoločnosti Summit Motors Slovakia, spol. s r.o. dodržiavajú ustanovenia Nariadenia GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

5

- znalosť účtovných princípov a slovenských účtovných predpisov
- orientácia v oblasti DPH
- schopnosť pracovať v tíme
- pozornosť k detailom
- komunikačné zručnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť je výhradným dovozcom vozidiel značky Ford v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Summit Motors Slovakia, spol.s r.o
Tuhovská 9
831 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3924906  Dátum zverejnenia: 16.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac