Skladník, výdajca dielov

Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za výdaj náhradných dielov pre dielňu
- zabezpečenie príjmu, skladovania a výdaj náhradných dielov zo skladu
- je zodpovedný za príjem a akceptáciu tovaru od dodávateľov alebo prepravnej spoločnosti
- vykonáva fyzické a formálne kontroly tovaru v súlade s dodacím listom
- manipuluje s tovarom v rámci skladu náhradných dielov
- vyskladňuje objednané diely, pripravuje ich na transport a zodpovedá za ich odovzdanie dopravnej spoločnosti
- vykonáva distribúciu náhradných dielov a ich odovzdanie na miesto dodania a vyzdvihnutie dielov určených na výmenu v rámci dílerskej siete

- práca v stabilnej spoločnosti
- kompletné zaučenie na pracovnú pozíciu

Pri spracúvaní osobných údajov sa v spoločnosti Summit Motors Slovakia, spol. s r.o. dodržiavajú ustanovenia zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť
Presnosť
Zodpovednosť
Chuť pracovať
Preukaz obsluhy VZV (vysokozdvižný vozík) výhodou

Spoločnosť je výhradným dovozcom vozidiel značky Ford v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Summit Motors Slovakia, spol.s r.o
Tuhovská 9
831 07 Bratislava
ID: 3068287   Dátum zverejnenia: 1.12.2017