Predajca nových vozidiel

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská, Vajnory
Termín nástupu
dohodou
950 - 3 000 EUR/mesiacMzda sa pohybuje od 950 Eur do 3 000+ Eur* (základná mzda 950 Eur + variabilná zložka mzdy v závislosti od dosiahnutých výsledkov, *horný limit je závislý od dosiahnutých výsledkov obchodníka a nemá určený strop) + kvartálna odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívne vyhľadávanie nových klientov
  • Odborná komunikácia s kompetentnými osobami na strane klienta v oblasti predaja nových vozidiel
  • Prezentácia a predaj nových a predvádzacích vozidiel Ford
  • Vykonávanie testovacích jázd
  • Poskytovanie presných a kompletných informácií o produktoch zákazníkovi
  • Komunikácia s klientom na úrovni majiteľov a manažérov spoločností
  • Prezentovanie a predaj nových vozidiel
  • Tvorba komplexných cenových ponúk
  • Spolupráca s leasingovou spoločnosťou
  • Uzatváranie obchodných zmlúv
  • Práca v CRM
  • Aktívne sledovanie konkurencie, konkurenčných produktov a aktivít

Príspevky zo Sociálneho fondu
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie po odpracovaní 1 roka
Zamestnanecká zľava na servis
Parkovacie miesto
Bonus za odporúčanie nového zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj vozidiel

• Prax v oblasti predaja vozidiel, alebo v príbuznej oblasti
• Presvedčivá a príjemná komunikácia
• Reprezentatívne vystupovanie
• Aktívny vodič skupiny B

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je najväčší autorizovaný predajca a servisné centrum vozidiel značky Ford na Slovensku. Okrem nových osobných a úžitkových vozidiel Vám vieme zabezpečiť aj výkup a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky, značkové financovanie v spolupráci so stabilnými partnermi. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci mechanickej, klampiarskej a lakýrnickej dielne sa postarajú o technickú a karosársku opravu Vášho vozidla. Summit Motors Bratislava pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie SMB
E-mail: poslať životopis
ID: 4556203  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac