Senior predajca a výkupca jazdených vozidiel

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, Vajnory
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 800 EUR/mesiacPlat sa okrem základu, skladá z variabilnej zložky v závislosti od dosiahnutých výsledkov. Plus kvartálna odmena, ktorej výška predstavuje 0,4 násobok základnej mzdy a je vyhodnocovaná na základe plnenia vopred určených cieľov – KPI’s, ktoré stanovuje Sales Manager.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu predajcov jazdených vozidiel hľadáme skúseného predajcu, ktorý bude aktívne organizovať predajný tím jazdeniek a zodpovedať za rentabilný predaj a výkup jazdených vozidiel, ako aj za predaj leasingových a poistných produktov a ostatných služieb, ktoré spoločnosť ponúka.

• Dohliada a organizuje tím obchodníkov jazdených vozidiel s dôrazom na dosahovanie obchodných cieľov a zabezpečovanie výsledkov a kvality poskytovaných služieb.
• Reportuje Sales Managerovi spoločnosťou stanovené KPI’s.
• Vykupuje a predáva jazdené vozidlá (predstavenie vozidla, skúšobná jazda, predaj vozidla, odovzdanie vozidla, odhlásenie vozidla z evidencie policajného zboru, poistenia, cestnej dane a pod.).
• Aktívne ponúka finančné produkty / Financovanie na leasing alebo úver, produkty operatívneho leasingu a poistenia.
• Zodpovedá za priamy kontakt so zákazníkom v oblasti predaja jazdeného vozidla (poskytnutie všetkých potrebných informácií k danému vozidlu).
• Zodpovedá za poskytnutie presných a kompletných informácií o produkte zákazníkovi (osobne i prostredníctvom komunikačných kanálov).
• Zodpovedá za a podieľa sa na príprave dokumentov súvisiacich s predajom a výkupom vozidiel (zmluvy, doklady k vozidlu, technické dokumentácie, podklady k fakturáciám).
• Monitoruje úhrady záloh a platieb za jazdené vozidlá.
• Vyhľadáva potenciálnych zákazníkov či už na výkup alebo predaj jazdených vozidiel.
• Dohliada na stav vystavovaných jazdených vozidiel (čistota interiéru i exteriéru vozidiel).
• Zúčastňuje sa na skúšobných jazdách.
• Zabezpečuje a dohliada na promptné umiestnenie jazdených vozidiel na predaj na internetovej stránke.
• Dohliada na kompletnú prípravu vozidiel pred predajom a prezentáciou zákazníkovi (zahŕňa i odstránenie drobných poškodení, respektíve opravu vozidla a následné vyčistenie vozidla).
• Obhliada hodnotí a oceňuje jazdené vozidlá za pomoci kalkulačného programu, kalkuluje výkupné ceny, navrhuje predajné ceny a predkladá ich na schválenie.
• Pracuje s CRM a zabezpečuje potrebný reporting.
• Riadi sa víziou a cieľmi spoločnosti pričom dodržuje interné procesy a postupy.

Predvádzacie vozidlo na cestu z a do práce
Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
Príspevky zo Sociálneho fondu (pri narodení dieťaťa, pri životnom jubileu, na dovolenku)
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie po odpracovaní 1 roka
Zamestnanecká zľava na servis a náhradné diely
Parkovacie miesto
Príspevok na rekreáciu
Bonus za odporúčanie nového zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záujem o motorizmus a obchod v automobilovom priemysle.

Vodičský preukaz

B

  • Skúsenosti s predajom jazdených áut
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Samostatnosť a flexibilita
  • Vášeň pre predaj
  • Práca s PC (MS Office)
  • Znalosť kalkulačných programov na oceňovanie automobilov

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je najväčší autorizovaný predajca a servisné centrum vozidiel značky Ford na Slovensku. Okrem nových osobných a úžitkových vozidiel Vám vieme zabezpečiť aj výkup a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky, značkové financovanie v spolupráci so stabilnými partnermi. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci mechanickej, klampiarskej a lakýrnickej dielne sa postarajú o technickú a karosársku opravu Vášho vozidla. Summit Motors Bratislava pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie SMB
E-mail: poslať životopis
ID: 4504496  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac