Predajca jazdených vozidiel pre Summit Motors Bratislava

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská, Vajnory
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacod 900€ (základná mzda + kvalitatívna zložka) + variabilná zložka mzdy v závislosti od výsledkov, bude predstavená na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výkup a predaj jazdených vozidiel
  • Vyhľadáva potenciálnych zákazníkov na výkup alebo predaj jazdených vozidiel
  • Zodpovedá za priamy kontakt so zákazníkom v oblasti predaja jazdeného vozidla
  • Obhliadky a oceňovanie vykupovaných jazdených vozidiel
  • Podieľa sa na príprave dokumentov súvisiacich s predajom a výkupom vozidiel
  • Zúčastňuje sa na skúšobných jazdách
  • Objednáva servisné úkony a prípravu vozidiel pred predajom

  • Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
  • Príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu zamestnanca
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie po odpracovaní 1 roka
  • Firemné akcie
  • Zamestnanecká zľava na servis a náhradné diely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záujem o motorizmus a obchod v automobilovom priemysle.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Samostatnosť a flexibilita
  • Zmysel pre predaj
  • Práca s PC (MS Office)
  • Znalosť kalkulačných programov na oceňovanie automobilov

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je najväčší autorizovaný predajca a servisné centrum vozidiel značky Ford na Slovensku. Okrem nových osobných a úžitkových vozidiel Vám vieme zabezpečiť aj výkup a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky, značkové financovanie v spolupráci so stabilnými partnermi. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci mechanickej, klampiarskej a lakýrnickej dielne sa postarajú o technickú a karosársku opravu Vášho vozidla. Summit Motors Bratislava pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie SMB
E-mail: poslať životopis
ID: 4075994  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac