Asistent/ka generálneho riaditeľa

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, Vajnory
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000 EUR brutto (podľa rozsahu skúseností a praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pravú ruku generálneho riaditeľa spoločnosti s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, so zmyslom pre zodpovednosť, precíznosť a prozákazníckym prístupom.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
  • starostlivosť o administratívnu agendu generálneho riaditeľa spoločnosti,
  • plánovanie a organizácia obchodných stretnutí a porád,
  • zabezpečovanie služobných ciest,
  • spracovanie rôznych reportov a podkladov dílerstva,
  • podpora manažérov dílerstva pri rôznych projektoch

Ponúkame Vám:
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
  • pitný režim na pracovisku
  • príspevok pri narodení dieťaťa, pri životných jubileách
  • príspevok do DDS
  • odmena za odporučenie zamestnanca
  • zľavy na tovary a služby
  • firemné akcie

Spoločnosť pozorne vyhodnotí žiadosť každého uchádzača a bude odpovedať len vybraným uchádzačom.
Pri spracúvaní osobných údajov sa v spoločnosti Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. dodržiavajú ustanovenia Nariadenia GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Organizačné zručnosti
Komunikatívnosť
Tímová spolupráca
Proaktívny prístup

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je najväčší autorizovaný predajca a servisné centrum vozidiel značky Ford na Slovensku. Okrem nových osobných a úžitkových vozidiel Vám vieme zabezpečiť aj výkup a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky, značkové financovanie v spolupráci so stabilnými partnermi. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci mechanickej, klampiarskej a lakýrnickej dielne sa postarajú o technickú a karosársku opravu Vášho vozidla. Summit Motors Bratislava pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie SMB
E-mail: poslať životopis
ID: 3966218  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac