Autoelektrikár

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, Vajnory
Termín nástupu
dohodou
Základná mzda od 700€ + variabilná zložka mzdy, ktorá je vypočítaná na základe Vášho výkonu. Základná zložka môže byť vyššia v závislosti od Vašich zručností a skúseností. Chceme byť fér a pri stanovovaní a ponuke mzdy starostlivo zvažujeme Vašu kvalifikáciu, skúsenosti, situáciu na pracovnom trhu a prínos, ktorý môžete priniesť našej spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva elektrikárske opravy v servise vozidiel
  • zodpovedá za kvalitu odvedenej práce a dodržanie termínov
stanovených v zákazkových listoch
  • v spolupráci s Majstrom mechanickej dielne hodnotí a určuje
potrebnosť náhradných dielov na výmenu
  • aktívne komunikuje s Majstrom mechanickej dielne a Prijímacím
technikom ohľadom zákaziek
  • zúčastňuje sa na skúšobných jazdách

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie po odpracovaní 1 roka
  • odborné školenia
  • príspevok na poistenie škody spôsobenej zamestnávateľovi pri výkone práce
  • príspevok na rekreáciu
  • príspevok zo sociálneho fondu
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • firemné akcie
  • víkendy a sviatky voľné

Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore automechanik - elektrikár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

uprednostníme uchádzača s praxou v odbore

  • výborná technická znalosť vozidiel
  • tímový hráč
  • nadšenie pre prácu a túžba po sebazdokonaľovaní

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je najväčší autorizovaný predajca a servisné centrum vozidiel značky Ford na Slovensku. Okrem nových osobných a úžitkových vozidiel Vám vieme zabezpečiť aj výkup a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky, značkové financovanie v spolupráci so stabilnými partnermi. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci mechanickej, klampiarskej a lakýrnickej dielne sa postarajú o technickú a karosársku opravu Vášho vozidla. Summit Motors Bratislava pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 2648567  Dátum zverejnenia: 23.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 700€ + variabilná zložka mzdy, ktorá je vypočítaná na základe Vášho výkonu. Základná zložka môže byť vyššia v závislosti od Vašich zručností a skúseností. Chceme byť fér a pri stanovovaní a ponuke mzdy starostlivo zvažujeme Vašu kvalifikáciu, skúsenosti, situáciu na pracovnom trhu a prínos, ktorý môžete priniesť našej spoločnosti.