Prijímací technik pre mechanické opravy

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9 - Zlaté Piesky, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za prvotný kontakt so zákazníkom.
- Prijíma vozidlá do servisu vozidiel (zahŕňa prevzatie vozidla, základnú obhliadku vozidla, vytvorenie zákazkového listu, kontrola servisných akcií prislúchajúcich k danému vozidlu).
- V súvislosti s prijímaním vozidiel do servisu preveruje a zabezpečuje dostupnosť náhradných dielov, vytvára kalkuláciu a informuje zákazníka o predbežnej cene a termíne ukončenia opravy.
- Manažuje zákazky v spolupráci s majstrom dielne, respektíve mechanickou dielňou a umyvárkou.
- Kontroluje kvalitu a kompletnosť požadovaných úkonov podľa zákazkového listu.
- Vydáva vozidlá zo servisu (zahŕňa uzavretie zákazky, fakturáciu, dohodu termínu odovzdania vozidla a samotné odovzdanie vozidla zákazníkovi).
- Poskytuje poradenstvo zákazníkom osobne i prostredníctvom komunikačných kanálov.
- Spravuje požičiavanie náhradných vozidiel (zahŕňa výdaj a príjem náhradných vozidiel a fakturáciu).
- Aktívne udržiava klientsku databázu.
- Kontroluje úhrady faktúr v rámci svojich kompetencií.
- Kontaktuje lízingové spoločnosti v prípade zákazníkov operatívneho lízingu.
- Rieši zákaznícke reklamácie v rámci svojich kompetencií.

- priateľský pracovný kolektív
- ďalšie odborné vzdelávanie
- kompletné zaučenie na pracovnú pozíciu

Prosíme zasielať životopisy e-mailom. Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len vybraným uchádzačom.
Pri spracúvaní osobných údajov sa v spoločnosti Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. dodržiavajú ustanovenia zákona č. 122/2013Z.z. o ochrane osobných údajov. Zaslané životopisy zostávajú v databáze spoločnosti po dobu 1 roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- hľadáme komunikatívneho kolegu s proklientskou orientáciou
- základná orientácia vo vozidlách
- predchádzajúce skúsenosti z podobnej pozície sú podmienkou
- znalosť AJ výhodou

Autorizovaný predaj a servis vozidiel značky Ford

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o.
Tuhovská 9
831 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Danka Chudinová
Tel.: IA17-0198
E-mail: poslať životopis
ID: 2456703   Dátum zverejnenia: 7.12.2017