Predajca nových vozidiel

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, 831 07 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za priamy kontakt so zákazníkom v oblasti predaja nových vozidiel a príslušenstva k novým vozidlám
- komunikuje so zákazníkom osobne na výstavných miestach v areáli i mimo areálu spoločnosti
- zodpovedá za poskytnutie presných a kompletných informácií o produkte zákazníkovi (osobne i prostredníctvom komunikačných kanálov)
- zodpovedá za spätný kontakt so zákazníkom
- zodpovedá za predaj vozidla a aktivity spojené s predajom (tvorí objednávky, kontroluje status vozidla, vystavuje kúpnu zmluvu, zálohovú faktúru, a vytvára rezerváciu v sklade importéra)
- pripravuje vozidlá k odovzdaniu (PDI, kontrola vozidla pred predajom)
- kontroluje uskutočnenie platieb spojených s kúpou nového vozidla a príslušenstva
- organizuje a zúčastňuje sa skúšobných jázd so zákazníkom
- zodpovedá za cenníky, označenia, menovky a bannery na výstavných miestach a udržiava ich aktualizované
- zabezpečuje funkčnosť vystavovaných vozidiel
- podieľa sa na doplňovaní databázy na účely marketingových aktivít
- poskytuje informácie o možnostiach financovania spojených s kúpou nového vozidla
- aktívne sleduje konkurenciu, konkurenčné produkty a aktivity
- aktívne udržiava klientsku databázu

zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
zamestnanecké benefity

Informácie o výberovom konaní

2 ročná prax v odbore obchod - predaj;
prax na podobnej pozícii je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod-predaj vozidiel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Obchodnícky duch
Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Orientácia na zákazníka
Zodpovednosť
Samostatnosť
Ochota učiť sa

Autorizovaný predaj a servis vozidiel značky Ford

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o.
Tuhovská 9
831 07 Bratislava
ID: 2078576   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou