Nákupca

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiac70,-€ dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba objednávok, získavanie cenových ponúk
- kontrola plnenia dodávok od dodávateľov (termíny, kvalita, kvantita)
- trvalé sledovanie plnenia uzatvorených zmlúv s dodávateľmi vzhľadom na cyklus dodávok a každodenné pokrytie výrobnej spotreby
- tvorenie zostáv a kontrolovanie materiálovej spotreby pre interné/externé potreby
- realizovanie mimoriadnych opatrení (náhradné dodávky, ...)
- starostlivosť o firemný vozový park

- možnosť pracovať pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu,
- možnosť platového ohodnotenia v závislosti od Vašich schopností a výsledkov
- dochádzkový bonus 70,- Eur
- vitamínové balíčky
- Vianočný večierok, Teambuildingy
- možnosť profesionálneho kariérneho rastu

Ak Vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom zašlite na uvedenú mailovú adresu alebo poštou. V žiadosti prosím uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov pre firemné účely.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť
- samostatnosť, flexibilita
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 588141  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 812 EUR/mesiac