Práca v rýchlom občerstvení Žilina na TPP

Sultan Service s.r.o.

Miesto práce
Makovického 10, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
780 - 850 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sultan Kebab Žilina - hľadáme nového zamestnanca do nášho tímu! Prevádzka sa nachádza v Žiline (centrum).

Náplň práce:
- prijatie samotnej objednávky
- príprava pokrmu pred hosťom
- práca s pokladňou
- osobná hygiena, hygiena na pracovisku
- inventarizácia tovarových položiek

Pracuje sa krátky-dlhý týždeň a v ňom je 2-3x nočná do mesiaca.
Je to práca v rýchlom občerstvení na TPP - 160h/mes.
Mzda v čistom 3,50 eur/h + príplatky za nočnú, gastro lístky a príplatky za rozvoz. Možný finančný rast ak sa nám zamestnanec časom osvedčí.
Prosím volajte len tí, ktorí máte vážny záujem. Ďakujem za pochopenie.
Viac info 0918 591 208.

- príplatky za nočné a rozvoz
- štvrťročné osobné ohodnotenie pre zamestnancov na TPP
- príplatky za dochádzku a prácu nadčas pre zamestnancov na TPP
- práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Životopis zaslať na e-mail: petrik.ludovit@gmail.com
Prípadne kontaktovať telefonicky: 0918 591 208

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie pred zákazníkom a práca s pokladňou.

Dvere našej prevádzky Sultan Kebab boli prvýkrát otvorené v Žiline dňa 1.3.2012. Odvtedy si ju obľúbilo množstvo spokojných zákazníkov. Ponúkame obľúbenú tureckú mäsovú pochúťku - kebab. Kvalitou pripravovaných jedál a dôrazom na hygienu a služby pre zákazníkov patríme medzi najvyhľadávanejšie rýchle občerstvenia v meste.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Bottova 35
010 01 Žilina
ID: 3386717   Dátum zverejnenia: 31.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   780 - 850 eur