PLC programátor - interim

Sulco Automotive Group, s.r.o.

Miesto práce
Győr, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 2 500 EUR/mesiacFinálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie PLC zariadení pri zmene výroby.
Vytváranie vizualizácií technologického procesu pomocou špecializovaného softvéru.
Diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie s dôrazom na minimalizovanie odstávok.
Vytváranie a vedenie technickej dokumentácie k programom.
Podieľanie sa na uvádzaní PLC zariadení do prevádzky.

Pokiaľ máte o pozíciu záujem pošlite svoj životopis na [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

SULCO Automotive Group, s.r.o.
SULCO is a full service provider for the mechanical-engineering and automotive industries. The company operates in the Czech Republic, Slovakia, Germany, Hungary, England, Poland and Romania.

SULCO wants to be an innovator in the current standards and to fully focus on the area of ADDED VALUE management, where its services and products will be based on customers’ requirements and will comprise significant added value for clients.

SULCO provides services in the following fields:

- Interim Management
- Engineering
- Control&Rework
- iQ-Wall
- Optic Quality Control

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4530570  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac