Pracovník v automobilovom priemysle (CZ, SK, H) - 900eur/mesiac + ubytovanie zdarma a týždenné zálohy

Sulco Automotive Group, s.r.o.

Česko, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Bardejov, okres Kežmarok, okres Medzilaborce, okres Sabinov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Trebišov, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mužov aj ženy, ktorí majú záujem pracovať na pozícii Kontrolór kvality / Operátor výroby v automobilovom priemysle v Českej Republike, Slovenskej Republike a v Maďarsku.

Ponúkame:
• Čistú prácu v prestížnej, spoľahlivej nadnárodnej spoločnosti
• Nadštandardný plat 900 Eur/mesiac
• Plne hradené ubytovanie a zvozy na pracovisko
• Týždenné zálohy
• Preplatenie cestovných nákladov z SK do CZ/H
• Možnosť kariérneho rastu po 6 mesiacoch (vedúci zmeny, koordinátor - navýšenie mzdy na 1047 Eur/mesiac)

Pokiaľ máte o pozíciu záujem, zavolajte nám v pracovných dňoch od 9. do 17. hodiny na telefónne číslo: 0903 390 541 alebo +420 775 189 444, prípadne pošlite svoj životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• Dokončené aspoň základné vzdelanie
• Zodpovedný prístup k práci, precíznosť a spoľahlivosť
• Fyzická zdatnosť, manuálnu zručnosť, logické myslenie
• Ochotu pracovať na 3 zmeny
• Čistý register trestov
• Možnosť okamžitého nástupu

SULCO Automotive Group, s.r.o.
SULCO is a full service provider for the mechanical-engineering and automotive industries. The company operates in the Czech Republic, Slovakia, Germany, Hungary, England, Poland and Romania.

SULCO wants to be an innovator in the current standards and to fully focus on the area of ADDED VALUE management, where its services and products will be based on customers’ requirements and will comprise significant added value for clients.

SULCO provides services in the following fields:

- Interim Management
- Engineering
- Control&Rework
- iQ-Wall
- Optic Quality Control

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3131564  Dátum zverejnenia: 27.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 eur