Špeciálny pedagóg

Súkromné LVS Senec

Miesto práce
Diaľničná cesta 1, Senec
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
71

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
V zmysle zákona č.138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z.z.

Ďalšie požiadavky
plat dohodou nad rámec zákona č. 552/2003 Z.z. a zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení neskorších predpisov a nariadenie vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

ID: 3944358  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.