Poradíme Vám?

Kuchárka

Súkromné liečebno-výchovné sanatórium a Základná škola

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacvernostný príplatok po 3 rokoch, osobné ohodnotenie v prípade dosahovania dobrých výsledkov v práci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedla pre deti a zamestnancov, do 60 porcií, práca každý druhý deň 12 hod

dobrý zamestnanecký program, zamestnávateľ prispieva do DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

sme 3 km od mesta Senec, osobný automobil je potrebný na dochádzku do práce

Súkromné liečebno- výchovné sanatórium, súčasťou ktorého je aj základná škola, Centrum pre deti a rodiny Senec a Centrum pre deti a rodiny Chrastince
Poskytujeme kompletnú liečebno výchovnú starostlivosť deťom s poruchami správania, poruchami učenia a iné..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4168039  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac