Učiteľ/ka SŠ - Fyzika, Matematika

Súkromné gymnázium Lučenec

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
2023-09-01
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme + PRIMERANÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
119

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzika, Matematika

Znalosť práce s PC
základná znalosť práce s počítačom

Ďalšie požiadavky
Pozitívny vzťah k žiakom, kreativita, príjemné vystupovanie, organizačné a komunikačné schopnosti, flexibilita. Hľadáme ľudí s nadšením pre učenie, ktorí dokážu vzbudiť v žiakoch zvedavosť, dávajú im priestor na otázky, reagujú na ne a pomáhajú im hľadať odpovede, rozvíjať individuálny potenciál žiakov, sú tímoví hráči, majú zodpovedný, tvorivý a profesionálny prístup k práci.

Súkromné gymnázium, Lučenec
ID: 4499940  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.