Učiteľ/ka SŠ - španielsky jazyk

Súkromné gymnázium FUTURUM Košice-Staré Mesto

Miesto práce
Grešákova 1, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
60%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Španielsky jazyk

Znalosť práce s PC
práca s PC v štandardných programoch, portál Edupage

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 1/2020 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné predpoklady
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v učiteľských študijných programoch
• morálna bezúhonnosť
• zdravotná spôsobilosť
• komunikačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
• záujem o uplatňovanie inovačných trendov vo vyučovaní

ID: 3921002  Dátum zverejnenia: 7.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.