Učiteľ/ka SŠ - Matematika

Súkromné gymnázium Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Česká 10, Nové Mesto
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
327

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Matematika

Ďalšie požiadavky
hľadáme pani učiteľku matematiky v anglickom jazyku pre naše bilingválne gymnázium, prípadne vyššie ročníky základnej školy. Ponúkame prácu v rýchlo rastúcej súkromnej škole, moderné vybavenie, mladý a priateľský kolektív, možnosť osobného i profesionálneho rastu, motivujúce finančné ohodnotenie. Jazykové pobyty, možnosť dokončiť si odborné jazykové vzdelanie po nástupe do práce. Preferujeme rýchle a seriózne jednanie. V prípade záujmu uchádzača sa vieme dohodnúť aj na skoršom nástupe do zamestnania už počas aktuálneho školského roka. Pozícia je vhodná aj pre absolventku vysokej školy s ľubovoľnou aprobáciou obsahujúcou matematiku, ktorá sa nebojí výziev a chce sprístupňovať matematiku mladým ľuďom. V prípade potreby vieme zabezpečiť adaptačný proces.

ID: 4780900  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.