Poradenský psychológ a špeciálny pedagóg

Súkromné centrum poradenstva a prevencie, Františkánska 5, Trnava

Miesto práce
Františkánska 5, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 206,5 EUR/mesiacPodľa platovej tarify v školstve

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Psychológ- primárne zameranie na vykonávanie odbornej psychologickej diagnostiky, poradenstva rodičom a učiteľom, prípadné poskytovanie terapie ,písanie psychologických správ.

Špeciálny pedagóg - primárne zameranie je na poskytovanie špeciálno-pedagogickej diagnostiky, špeciálno-pedagogických reedukácií,  ako aj písanie odborných správ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť v CPPP výhodou, prax s diagnostikou detí a mládeže
ID: 4547326  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 206,5 EUR/mesiac