Učiteľ/ka SŠ - Ekonomika a podnikanie

Súkromné bilingválne gymnázium BESST Trnava

Miesto práce
Limbová 6051/3, Trnava
Termín nástupu
2022-08-18

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
80

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika a podnikanie

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.,
aprobácia – predmety ekonomického zamerania

Ďalšie požiadavky
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
- využívanie inovatívnych metód a foriem vo výučbe
- ochota spolupracovať v tíme a podávať nadštandardné výkony
- schopnosť zvládať stresové situácie

Zamestnanecké výhody, benefity:
- práca v stabilnom a modernom súkromnom bilingválnom gymnáziu
- priestor na sebarealizáciu a rozvoj
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť pracovať s modernou technológiou a kvalitnými učebnými pomôckami
- práca v podnetnom prostredí - novozrekonštruované priestory
- teambuilding na upevňovanie vzťahov
- tarifný plat + motivujúce finančné ohodnotenie - od 100€ do 500€
- možnosť osobnostného aj profesijného rastu - kurzy angličtiny
- zľava zo školného pre deti zamestnancov vo výške 75%

Pre lepšiu predstavu navštívte našu 3D prehliadku školy:

ID: 4406080  Dátum zverejnenia: 19.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.