Učiteľ/ka ZUŠ

Súkromná ZUŠ Ars Akademy Veľké Uherce

Miesto práce
Veľké Uherce
Termín nástupu
2021-08-23

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
728

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Znalosť práce s PC word, excel, internet, znalosť inf. systému iZUŠ výhodou

Vzdelanie
Požadujeme:
- absolvent VŠMU so zameraním na dramatický odbor herectvo, interpretáciu, pedagogiku dramatického umenia
- absolvent konzervatória so zameraním Literárno-dramatický odbor
- !POZOR! študent konzervatória aj nižšieho ročníka ako 5. a 6.ročníka. Ak si zodpovedný, vidíš v tejto práci svoju budúcnosť a chceš naberať pedagogické skúsenosti
- !POZOR! aj učiteľ s pedagogickým minimom bez odborného vzdelania. Ak ste praktický herec, ktorý vie naučiť praktickému herectvu

Každopádne uchádzač musí mať chuť pracovať so žiakmi od 5 rokov do 25 rokov, vo všetkých stupňoch štúdia ZUŠ: prípravné štúdium, I. a II. stupeň.

Ďalšie požiadavky
HĽADÁME PERSPEKTÍVNEHO, DYNAMICKÉHO A AKTÍVNEHO HERECKÉHO PEDAGÓGA NA ROZVOJOVÉ PRACOVISKÁ ŠKOLY

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis s vlastnou fotografiou a motivačným listom

Kontaktovať budeme všetkých serióznych záujemcov a dohodneme sa s nimi na ďalšom postupe. Učiteľ, ktorý vie okrem LDO učiť buď niektorý z hudobných nástrojov, alebo základy (aspoň prípravky v tanečnom odbore + prípravná hudobná výchova, dramatická výchova) si vie svoj budúci úväzok vytvoriť o to rýchlejšie. Záleží len a len od toho, čo zaujímavé viete žiakom ponúknuť.

Termín nástupu dohodou: možný aj skôr ako pred 23.8.2021
Mzda: dohodou
Forma spolupráce: Dohoda, TPP, živnosť (všetky formy spolupráce si vieme predstaviť)
Výška úväzku: záleží od kvality uchádzača a jeho schopností, môžeš začať aj s úväzkom na 1 deň, ak sa však správne uvedieš, môžeš učiť oveľa viac, aj celý týždeň (od pondelka do piatka)

Hľadáme perspektívneho, dynamického pedagóga LDO, ktorý má, čo deťom ponúknuť. "Dramaťáka", ktorý má chuť pracovať a realizovať svoje herecké predstavy spolu s deťmi v ZUŠ. Ak si človek, ktorý má nespočetné množstvo nápadov pre deti a nestačil by ti ani celý život na ich zrealizovanie, tak si to práve ty, koho hľadáme... Človeka, ktorý hľadá riešenia a nehľadá výhovorky. Človeka, ktorý miluje deti a prácu s nimi a dokáže im ponúknuť zaujímavé vyučovanie a perspektívu v dramatickom a hereckom odbore.

Perspektíva pôsobenia pre učiteľa sa ponúka na týchto pracoviskách školy:
1/ZŠ s MŠ Dolné Vestenice
2/ZŠ Uhrovec
3/ZŠ Rybany
4/Sokolovňa - Bánovce nad Bebravou - centrum mesta
5/OD Prior Partizánske - centrum mesta
6/4.ZŠ Veľká okružná, LUHY - sídlisko Partizánske
7/Veľké Uherce - multifunkčná budova Jednoty (sídlo školy) LDO javisko s profi vybavením pre vyučovanie LDO + k dispozícií Kultúrny dom vo Veľkých Uherciach 24/7 na tvorbu a realizáciu predstavení
8/ZŠ s MŠ Oslany
9/ZŠ s MŠ Čereňany
10/ZŠ s MŠ Bystričany
11/ Obecný úrad - Malé Uherce - sídlisko Šípok, Partizánske
12/ZŠ s MŠ Ostratice

Škola disponuje vybavenými učebňami, ktoré čakajú na teba a tvojich budúcich žiakov. Perspektívneho dramatického pedagóga podporíme pri jeho rozbehu a tvorbe svojho úväzku.

Adresa spoločnosti

Veľké Uherce 137
ID: 3998965  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.