Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Biológia, Geografia

Súkromná ZŠ WonderSchool Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Bílikova 34, Dúbravka
Termín nástupu
2022-08-30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
120

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Biológia, Geografia

Znalosť práce s PC
internet pokročilý,Open Office pokročilý

Vzdelanie
Vysokoškolské - aprobacia geografia/biológia

Ďalšie požiadavky
Do našej súkromnej ZŠ rodinného typu príjmeme šikovného učiteľa/ku na predmety geografia a biológia. Ponúkame prácu s nižším počtom žiakov v triede, s kvalitným materiálnym vybavením. Ovládanie anglického jazyka je výhodou.Prax zo školstva vítana.

ID: 4403371  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.