Učiteľ/ka ZUŠ

Súkromná základná umelecká škola Zacharová Vlkanová

Miesto práce
Továrenská 2, 976 31 Vlkanová
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2019-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
261

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Učiteľ tanečného odboru so zameraním na folklór

podľa zákona č. . 317/2009 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, minimálne nižšie odborné vzdelanie v odbore: učiteľ tanečného odboru

Kvalifikačné požiadavky pre vyučovanie v hudobnom odbore v ZUŠ. Vzdelanie v zmysle platnej legislatívy podľa zákona 437/2009 Z.z. a vyhlášky MVVaŠ, ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

ALEBO AJ
Pozícia je vhodná pre absolventa konzervatória, alebo VŠ 1.stupeň, poprípade aj študent konzervatória so záujmom učiť v ZUŠ.

ALEBO AJ:
Pozícia je vhodná aj pre uchádzača, ktorý nemá formálne vzdelanie, ale má za sebou roky praxe, ktorú by rád odovzdával deťom v ZUŠ

Čím skôr sa záujemca prihlási o pracovnú pozíciu o to väčšia šanca je vytvoriť aj plný úväzok-vybraných uchádzačov pozveme na pohovor.

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady zašlite na email: [email protected] a do predmetu napíšte učiteľ tanečného odboru:

žiadosť o prijatie do zamestnania,
profesijný životopis,
doklady o ukončenom vzdelaní,
súhlas so spracovaním osobných údajov,
v prípade úspešnosti vo VK Výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

ID: 3674457  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.