Účtovník/čka

Súkromná základná umelecká škola Trnava

Miesto práce
Zámočnícka 36/1, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
184

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou (ekonomického smeru)
- odborná zdatnosť v podvojnom účtovníctve, znalosť školského účtovníctva (ochota zaučiť sa v školskom účtovníctve)

Náplň práce (10 zamestnancov, 250 študentov)

- personalistika (pracovné zmluvy, dodatky k zmluvám)
- výplaty, štvrťročné výkazy, vyúčtovanie dotácie 2x v roku, daňové priznania, 2% z dane, stravné lístky

Ďalšie požiadavky
Ponúkame prácu na TPP, alebo na živnosť .
Prácu je možné vykonávať z domu. Osobné stretnutia asi 1x za mesiac.
Termín nástupu dohodou.
Mzda: dohodou

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis.
Kontaktovať budeme všetkých serióznych záujemcov a dohodneme sa s nimi na ďalšom postupe.

Adresa spoločnosti

Zámočnícka 36/1
Trnava
ID: 3926904  Dátum zverejnenia: 20.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.