Učiteľ/ka ZUŠ

Súkromná základná umelecká škola ARS AKADEMY Veľké Uherce

Miesto práce
Veľké Uherce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2018-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
1104

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Kvalifikačné požiadavky pre vyučovanie v hudobnom odbore ZUŠ. Vzdelanie v zmysle platnej legislatívy podľa zákona 437/2009 Z.z. a vyhlášky MVVaŠ, ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Pozícia je vhodná pre absolventa konzervatóriu, alebo VŠ 1.stupeň, poprípade aj študent 5. alebo 6. ročníka konzervatória so záujmom učiť hudobný nástroj. Možnosť prispôsobiť úväzok rozvrhu v škole

Čím skôr sa záujemca prihlási o pracovnú pozíciu o to väčšia šanca je vytvoriť plný úväzok už od septembra 2018
Viac o škole na www.arsakademy.sk

Ďalšie požiadavky
Hľadáme perspektívnych HUDOBNÝCH PEDAGÓGOV, prednostne klavír, gitara, spev, husle, dychové nástroje (sopránová a priečna flauta). Sme škola, ktorá najbližšie 2-3 roky plánuje systematicky rozvíjať hudobný odbor. Pracovné pozície sa týkajú mesta Partizánske a okolie a mesta Bánovce nad Bebravou a okolie. Sme škola, kde si kvalitný učiteľ vie do 1-2 rokov vytvoriť plný úväzok, ak má seriózny záujem učiť a rozvíjať talent detí. Sme dynamická moderne riadená škola s mladým perspektívnym pedagogickým zborom, kde sa budeš cítiť vítaný a motivovaný vo svojej práci.

ID: 3430969  Dátum zverejnenia: 25.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.